NT PASLAUGOS

NT PASLAUGOS

Žemiau nurodytas paslaugas Jums suteiks SPECTRUM NT brokerė Ieva Vyšniauskienė. Patirtis nuo 2004 metų. Tikriausiai vienos geriausiai teikiamų paslaugų NT rinkoje. Skambinkite telefonu 8-657 63343 Ievai jau dabar, konsultacija NEMOKAMA!

Taip pat, galite užpildyti žemiau esančią formą, ir brokerė Ieva pati susisieks su Jumis artimiausiu metu.

Kokia yra nekilnojamojo turto kaina
Kokia yra nekilnojamojo turto kaina?

Susisiekite su NT brokere Ieva telefonu 8-657 63343, kuri nemokamai įvertins Jūsų turtą ir pasakys, kokią didžiausią kainą galima gauti pardavimo ar nuomos atveju,
Neturiu laiko pardavineti pats
Neturiu laiko pardavinėti pats

Mielai ne tik padarysime šį darbą už Jus, bet ir parduosime už didžiausią įmanomą rinkos kainą. Paskambinkite mums, aptarsime, kaip galime Jums padėti.
Neturiu patirties kad parduočiau pats
Neturiu patirties kad parduočiau pats

Šiuo atveju su mūsų pagalba parduosite lengvai ir už aukščiausią įmanomą kainą. Dažnu atveju su mūsų pagalba galite už NT gauti 5-30% daugiau, nei parduodami patys.
Noriu parduoti nt skubiai
Noriu parduoti NT skubiai

Galime padėti parduoti turtą skubiai. Visada turime įvairaus NT ieškančių žmonių duomenų bazę. Taip pat, kartais perkame patys mums tinkantį NT.
Nt dokumentai netvarkingi
NT dokumentai netvarkingi

Jeigu nekilnojamasis turtas turi netvarkingus dokumentus, mes Jums padėsime juos sutvarkyti kaip galima greičiau, pigiau ir paprasčiau.
Reikalingi NT kadastriniai matavimai
Reikalingi NT kadastriniai matavimai

Pasirūpinsime Jūsų NT kadastriniais matavimais, pakonsultuosime, kaip padaryti geriau, kad turto vertė augtų.
Kokie mokesčiai parduodant NT
Kokie mokesčiai parduodant NT?

Apie mokesčius parduodant pakonsultuosime visiškai nemokamai. Jums tereikia paskambinti mūsų agentei Ievai telefonu 8-657 63343.
NT turi skolų ir/ar yra areštuotas anstolio
NT turi skolų ir/ar yra areštuotas anstolio

Ši situacija nėra tokia jau reta, tačiau nėra buvę, kad būtume negalėję padėti išspręsti tokių problemų, Susisiekite su mumis, aptarsime Jūsų situaciją, surasime geriausius sprendimus.
Reikalinga paskola įsigyti NT
Reikalinga paskola įsigyti NT

Mes dirbame su visomis kredito įstaigomis (bankais, unijomis), taip pat su NT vertintojais. Per mus galėsite gauti geriausias kreditavimo sąlygas.
Domina investavimas į NT
Domina investavimas į NT

Pateiksime Jums skirtingo turto rūšių atsipirkimo analizes, supažindinsime su situacija rinkoje, surasime objektus su geriausiu atsiperkamumu, padėsime su nuomininkų paieška.
Ieškau specifinio NT
Ieškau specifinio NT

Turime daug nekilnojamojo turto, kuris parduodamas neviešai. Taip pat, turime informacijos apie NT objektus, kurie greitu metu bus parduodami ir papuls į viešą pasiūlą. Pakalbėkime ir pažiūrėkime, kaip galime Jums padėti.
Noriu parduoti NT ir iš karto pirkti kitą NT
Noriu parduoti NT ir iš karto pirkti kitą NT

Tai dažnai pasitaikanti situaciją, kurią visuomet išsprendžiame greitai ir efektyviai. Padedame ne tik parduoti turtą, bet ir jį nusipirkti. Mūsų klientai nepatiria nepatogumų tokiose situacijose.
Gyvenu užsienyje, reikalinga pagalba su NT
Gyvenu užsienyje, reikalinga profesionali pagalba parduodant/nuomojant NT

Atstovausime Jūsų interesus Jums būnant kitoje šalyje. Nuolatos palaikysime ryšį. Jūsų interesai taps mūsų bendru interesu – efektyviai ir už didžiausią įmonomą kainą parduoti Jūsų nekilnojamąjį turtą.
Turiu žemės ūkio paskirties žemę, noriu parduoti
Turiu žemės ūkio paskirties sklypą, noriu parduoti

Jeigu turite žemės ūkio paskirties sklypą, ir jis yra šalia didmiesčio, mes greičiausiai jau turime pirkėją šiam turtui. Kitu atveju su mūsų pagalba taip pat parduosite žemės ūkio paskirties sklypus už aukščiausią įmanomą kainą ir per trumpiausią įmanomą laiką. Susisiekite su mumis telefonu 8-657 63343.
Turiu kitą klausimą apie NT
Turiu kitą klausimą apie NT

Mes visada esame pasiruošę padėti Jums išspręsti bet kokius klausimus dėl nekilnojamojo turto. Kiekviena problema dažniausiai yra galimybė tiek klientui tiek mums. Mums nėra per mažo ar per didelio kliento. Visi yra svarbiausi. Susisiekite su mumis telefonu 8-657 63343. Agentė Ieva Vyšniauskienė